Pronađeno
921
4zida
280 €
5 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
4/5 sprat
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Zrenjanin
›
Mužlja
11min
5min
2min
37min
Pogledaj oglas →
12
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
9 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
5/7 sprat
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
10
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/7 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
7 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/4 sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
5min
4min
2min
16min
Pogledaj oglas →
256
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.000 €
256 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
3min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.000 €
15 €/m²
Dvosoban
·
3089 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj oglas →
1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.042 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
3min
3min
1min
17min
Pogledaj oglas →
414
/
345
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
414 €/m²
Trosoban
·
145 m²
Zrenjanin
›
Botoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
2.094 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.000 €
855 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.648 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3/4 sprat
Zrenjanin
4min
4min
3min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
637 €/m²
Četvorosoban
·
157 m²
Zrenjanin
›
Nova kolonija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
637 €/m²
Četvorosoban
·
168 m²
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.510 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
700
/
700
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
700 €/m²
Trosoban
·
270 m²
Zrenjanin
›
Lukino Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
5 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 46 od 47