Pronađeno
921
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
566.000 €
786 €/m²
10 soba
·
720 m²
·
1/2 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
4 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.776 €
1.617 €/m²
Trosoban
·
58 m²
4zida
330 €
9 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.235 €/m²
Trosoban
·
51 m²
·
3/4 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
1min
5min
2min
18min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
Prizemlje
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
485
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
485 €/m²
Jednosoban
·
66 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
1 €/m²
Trosoban
·
105 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
4 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
5min
5min
2min
13min
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/2 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.400 €
1.200 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
2/2 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
2/2 sprat
Zrenjanin
›
Centar
5min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
4 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Prizemlje
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Zrenjanin
›
Centar
5min
2min
3min
19min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
1.263 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/4 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
4min
2min
15min
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
9 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
4/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
8/9 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
4min
1min
3min
15min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
5 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
4/8 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
Prizemlje
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
3 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
1/2 sprat
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 45 od 47