Pronađeno
921
4zida
55.000 €
982 €/m²
Trosoban
·
56 m²
Zrenjanin
3min
3min
4min
31min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.833 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160 €
4 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/7 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.650 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
1/2 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
4min
1min
3min
7min
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/4 sprat
Zrenjanin
›
Centar
5min
4min
4min
20min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
4zida
320 €
6 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
2min
4min
1min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.293 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
Suteren
Zrenjanin
5min
3min
2min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
55 m²
·
Suteren
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
85 €/m²
Četvorosoban
·
470 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
1/3 sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
4min
6min
1min
18min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
1.064 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/4 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
7/8 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
1.632 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
7min
3min
2min
17min
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
4/13 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.400 €/m²
Petosoban
·
25 m²
Zrenjanin
›
Belo Blato
5min
9min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 43 od 47