Pronađeno
921
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.308 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
4min
1min
2min
15min
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
4 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/5 sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
5min
6min
1min
19min
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
5 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
5/6 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
993
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
993 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
8min
12min
8min
30min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240 €
7 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
Suteren
Zrenjanin
5min
6min
5min
33min
Pogledaj oglas →
6
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/5 sprat
Zrenjanin
›
4. juli
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
5 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/4 sprat
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
55 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
5min
3min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
7 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
308
/
340
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.500 €
308 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Zrenjanin
›
Lukićevo
5min
8min
8min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
1.063 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
7/12 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
10 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
3/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.000 €
1.735 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
571
/
645
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
32.000 €
571 €/m²
Trosoban
·
56 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 42 od 47