Pronađeno
921
oglasa
Sačuvaj pretragu
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
5 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
281
/
345
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
281 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
Zrenjanin
›
Botoš
4min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
298 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
6min
6min
6min
30min
Pogledaj oglas →
223
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
21.000 €
223 €/m²
Trosoban
·
94 m²
Zrenjanin
›
Perlez
11min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
28 m²
Zrenjanin
3min
3min
2min
17min
Pogledaj oglas →
227
/
340
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
227 €/m²
7 soba
·
220 m²
Zrenjanin
›
Lukićevo
5min
8min
8min
Pogledaj oglas →
500
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
500 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
5min
5min
7min
36min
Pogledaj oglas →
258
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
258 €/m²
124 m²
Zrenjanin
›
Perlez
5min
6min
Pogledaj oglas →
605
/
507
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
605 €/m²
86 m²
Zrenjanin
›
Čenta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189 €
6 €/m²
33 m²
Zrenjanin
3min
1min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
4 €/m²
500 m²
Zrenjanin
›
Nova kolonija
5min
10min
10min
23min
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Jednosoban
·
51 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.000 €
363 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
Zrenjanin
›
Farkaždin
9min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220 €
4 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
163 €/m²
520 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Aradac
10min
7min
14min
Pogledaj oglas →
850
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
850 €/m²
6 soba
·
100 m²
Zrenjanin
›
Aradac
11min
8min
15min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.800 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/7 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.200 €
1.800 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
2/6 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
Suteren
Zrenjanin
5min
1min
2min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 41 od 47