Pronađeno
921
4zida
500 €
4 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Zrenjanin
›
Stajićevo
1min
8min
1min
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
4 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.000 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/7 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
523 €/m²
Trosoban
·
373 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
4.875 €/m²
Petosoban
·
40 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
667
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
30.000 €
667 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
1.2k
/
887
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
1.214 €/m²
Petosoban
·
70 m²
Zrenjanin
›
Šumica
Pogledaj oglas →
938
/
731
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
938 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
721
/
699
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
147.000 €
721 €/m²
Trosoban
·
204 m²
Zrenjanin
›
Putnikovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
18.500 €
343 €/m²
Troiposoban
·
54 m²
Zrenjanin
›
Tomaševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
870 €/m²
Petosoban
·
184 m²
Zrenjanin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
705 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Zrenjanin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
611
/
466
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
611 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Zrenjanin
›
Melenci
Pogledaj oglas →
538
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
43.000 €
538 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
727
/
887
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
727 €/m²
Četvorosoban
·
220 m²
Zrenjanin
›
Šumica
Pogledaj oglas →
717
/
699
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
717 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Zrenjanin
›
Putnikovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
444 €/m²
Dvosoban
·
450 m²
Zrenjanin
›
Čenta
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
1.351 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
301
/
700
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
59.000 €
301 €/m²
Trosoban
·
196 m²
Zrenjanin
›
Lukino Selo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 39 od 47