Pronađeno
921
4zida
135.000 €
338 €/m²
400 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Lazarevo
3min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
100 €/m²
2000 m²
Zrenjanin
›
Melenci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
284 €/m²
511 m²
4zida
120.000 €
65 €/m²
1856 m²
·
Suteren
Zrenjanin
10min
16min
33min
41min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
9.000 €
1.000 €/m²
9 m²
Zrenjanin
›
Žarko Zrenjanin
4min
1min
2min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
197 €/m²
330 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
4min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.818 €/m²
99 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
1min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.179 €/m²
212 m²
Zrenjanin
›
Orlovat
3min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.063 €/m²
80 m²
·
5. sprat
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
870 €/m²
230 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700.000 €
2.077 €/m²
337 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
797.000 €
2.657 €/m²
300 m²
Zrenjanin
4min
4min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
1.408 €/m²
284 m²
4zida
250.000 €
1.330 €/m²
188 m²
4zida
92.000 €
1.314 €/m²
70 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
4zida
53.700 €
1.310 €/m²
41 m²
4zida
50.000 €
909 €/m²
55 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Zrenjanin
›
MZ Žarko Zrenjanin
4min
5min
2min
24min
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130 €
7 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 34 od 47