Pronađeno
921
4zida
800.000 €
769 €/m²
1040 m²
Zrenjanin
›
Lukino Selo
8min
40min
38min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
17.000 €
340 €/m²
50 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
1.444 €/m²
36 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
4min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.167 €/m²
60 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
4min
5min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
1.000 €/m²
19 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
6min
5min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
1.191 €/m²
115 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
5min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
1.476 €/m²
84 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
4min
2min
7min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.718 €/m²
262 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
4min
2min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.053 €/m²
95 m²
4zida
110.000 €
1.507 €/m²
73 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Dolja
5min
3min
6min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
628 €/m²
478 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.000 €
820 €/m²
206 m²
Zrenjanin
›
Centar
6min
5min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
1.100 €/m²
30 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.560 €
1.594 €/m²
107 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.360 €
1.607 €/m²
78 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
333 €/m²
1050 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.053 €/m²
95 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Žitni Trg
5min
2min
1min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.000 €
719 €/m²
32 m²
Zrenjanin
›
Tiganjica
7min
6min
43min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
594 €/m²
143 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
4min
5min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
714 €/m²
210 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Duvanika
3min
4min
4min
32min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 32 od 47