Pronađeno
921
4zida
35.000 €
761 €/m²
46 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Tiganjica
6min
25min
6min
43min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.500 €
983 €/m²
30 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
983 €/m²
60 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
833 €/m²
180 m²
4zida
150.000 €
1.923 €/m²
78 m²
4zida
120.000 €
255 €/m²
470 m²
Zrenjanin
›
Tomaševac
4min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
502 €/m²
478 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
832 €/m²
95 m²
4zida
120.000 €
632 €/m²
190 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Mužlja
2min
2min
3min
31min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
1.000 €/m²
400 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
6min
3min
38min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
633.000 €
452 €/m²
1400 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
623 €/m²
385 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Tiganjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.500 €
1.188 €/m²
24 m²
·
1/2 sprat
Zrenjanin
›
Centar
4zida
120.000 €
364 €/m²
330 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
2min
3min
1min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
14.000 €
700 €/m²
20 m²
Zrenjanin
›
Lazarevo
3min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
273 €/m²
55 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
804 €/m²
168 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
3min
4min
1min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
879 €/m²
124 m²
4zida
800.000 €
2.614 €/m²
306 m²
4zida
69.000 €
317 €/m²
218 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Elemir
10min
6min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 31 od 47