Pronađeno
921
4zida
80.000 €
243 €/m²
329 m²
Zrenjanin
›
Stajićevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.000 €/m²
80 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.020 €/m²
147 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
800 €/m²
75 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
267 €/m²
1500 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
823 €/m²
158 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
825 €/m²
200 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
417 €/m²
672 m²
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
1.257 €/m²
109 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.016 €/m²
64 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
600 €/m²
350 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.281 €/m²
64 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
1.200 €/m²
30 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
1min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
400 €/m²
600 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
1.067 €/m²
300 m²
Zrenjanin
4min
4min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
595 €/m²
84 m²
Zrenjanin
›
Šećerana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
1.429 €/m²
266 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
2min
5min
3min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
685.000 €
1.006 €/m²
681 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420.000 €
483 €/m²
869 m²
Zrenjanin
›
Čenta
2min
4min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
10.000 €
500 €/m²
20 m²
Zrenjanin
›
Tiganjica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 30 od 47