Pronađeno
915
4zida
190.000 €
4.750 €/m²
7 soba
·
40 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
727 €/m²
Četvorosoban
·
220 m²
Zrenjanin
5min
5min
5min
11min
Pogledaj oglas →
338
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
338 €/m²
Petosoban
·
266 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
4min
8min
Pogledaj oglas →
360
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
360 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
797
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.600 €
1.656 €/m²
103 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
4min
2min
1min
11min
Pogledaj oglas →
514
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
514 €/m²
175 m²
Zrenjanin
›
Centar
1min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
350
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.900 €
350 €/m²
Trosoban
·
200 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
538
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
538 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
542
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
542 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
5min
4min
4min
32min
Pogledaj oglas →
134
/
452
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
134 €/m²
149 m²
Zrenjanin
›
Klek
Pogledaj oglas →
745
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
745 €/m²
Petosoban
·
255 m²
Zrenjanin
›
Perlez
6min
29min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
700
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
1.454 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Zrenjanin
›
Lukino Selo
8min
40min
38min
Pogledaj oglas →
586
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
586 €/m²
Trosoban
·
128 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
115
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
14.500 €
115 €/m²
126 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
677
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
677 €/m²
Četvorosoban
·
133 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
850
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
850 €/m²
200 m²
Zrenjanin
›
Dolja
Pogledaj oglas →
954
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
954 €/m²
65 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
7min
1min
1min
26min
Pogledaj oglas →
583
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
583 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
308 €/m²
260 m²
Zrenjanin
›
Orlovat
3min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.200 €/m²
125 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Novo Berbersko
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 46