Pronađeno
921
4zida
250 €
17 €/m²
15 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
55 m²
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
3 €/m²
400 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
6min
1min
2min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.250 €
6 €/m²
201 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
1min
1min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
33 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.050 €
10 €/m²
109 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
60 m²
4zida
350 €
6 €/m²
60 m²
·
5/6 sprat
Zrenjanin
›
Centar
6min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
5 €/m²
0.51 soba
·
135 m²
Zrenjanin
›
Centar
6min
3min
3min
10min
Pogledaj na:
4zida
stefanovnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
9 €/m²
125 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
4min
1min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
7 €/m²
150 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
2min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
50 m²
4zida
600 €
7 €/m²
0.51 soba
·
90 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj na:
4zida
stefanovnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
10 €/m²
30 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
4min
1min
19min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.535 €
1.501 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
3/4 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
8/12 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
3.000 €/m²
15 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
900 €/m²
50 m²
Zrenjanin
›
Babatovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900.000 €
863 €/m²
1043 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
370 €/m²
540 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 29 od 47