Pronađeno
921
oglasa
Sačuvaj pretragu
622
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
622 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
962
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
962 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
3min
3min
1min
20min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
1.143 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.608 €
1.434 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
938
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
938 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
4min
3min
2min
19min
Pogledaj oglas →
700
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
700 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.667 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
4min
1min
18min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.500 €
1.770 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Centar
1min
1min
13min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
1.597 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
3/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
3min
3min
20min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
1.778 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
7min
3min
2min
26min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.667 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.098 €/m²
4.5 soba
·
82 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
1.519 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
6min
2min
19min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.702 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
6min
3min
38min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.325 €/m²
Dvosoban
·
83 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lazarevo
2min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.392 €/m²
Dvosoban
·
97 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Šećerana
6min
6min
8min
6min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.235 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3. sprat
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
5min
2min
3min
17min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.667 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
1min
7min
6min
18min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
2.049 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
3. sprat
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
4min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
1.207 €/m²
Dvoiposoban
·
82 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
4min
2min
2min
18min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 27 od 47