Pronađeno
921
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
1.121 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
1.345 €/m²
Dvosoban
·
29 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
1.647 €/m²
Trosoban
·
102 m²
·
1/3 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
4min
1min
19min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.113 €/m²
Trosoban
·
97 m²
·
4. sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
809 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Duvanika
4min
1min
1min
26min
Pogledaj oglas →
762
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
762 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
4min
1min
18min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.200 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
6min
3min
36min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
1.172 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
5min
2min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.320 €
1.170 €/m²
Dvosoban
·
96 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
1min
2min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.241 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Šećerana
4min
6min
6min
11min
Pogledaj oglas →
828
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
828 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
6min
3min
3min
10min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
1.056 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
2.333 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
704
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
704 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.500 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
2/9 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
5min
2min
1min
11min
Pogledaj oglas →
887
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
887 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
4. Juli
6min
2min
3min
12min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
1.951 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
·
4. sprat
Zrenjanin
›
Mala Amerika
2min
3min
3min
16min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.608 €
1.434 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
2min
2min
3min
19min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
2.300 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/9 sprat
Zrenjanin
›
Ruža Šulman
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
1.789 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
6min
7min
2min
39min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 26 od 47