Pronađeno
915
4zida
120.000 €
632 €/m²
190 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Mužlja
2min
2min
3min
31min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
1.000 €/m²
400 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
6min
3min
38min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
633.000 €
452 €/m²
1400 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
623 €/m²
385 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Tiganjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.500 €
1.188 €/m²
24 m²
·
1/2 sprat
Zrenjanin
›
Centar
4zida
120.000 €
364 €/m²
330 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
2min
3min
1min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
14.000 €
700 €/m²
20 m²
Zrenjanin
›
Lazarevo
3min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
273 €/m²
55 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
804 €/m²
168 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
3min
4min
1min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
879 €/m²
124 m²
4zida
800.000 €
2.614 €/m²
306 m²
4zida
69.000 €
317 €/m²
218 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Elemir
10min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800.000 €
769 €/m²
1040 m²
Zrenjanin
›
Lukino Selo
8min
40min
38min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
17.000 €
340 €/m²
50 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
1.444 €/m²
36 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
4min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.167 €/m²
60 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
4min
5min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.330 €/m²
188 m²
4zida
19.000 €
1.000 €/m²
19 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
6min
5min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
1.191 €/m²
115 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
5min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
1.476 €/m²
84 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
4min
2min
7min
14min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 23 od 46