Pronađeno
915
4zida
137.000 €
1.257 €/m²
109 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.016 €/m²
64 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
600 €/m²
350 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.281 €/m²
64 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
1.200 €/m²
30 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
1min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
400 €/m²
600 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
1.067 €/m²
300 m²
Zrenjanin
4min
4min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
595 €/m²
84 m²
Zrenjanin
›
Šećerana
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
1.429 €/m²
266 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
2min
5min
3min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
685.000 €
1.006 €/m²
681 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420.000 €
483 €/m²
869 m²
Zrenjanin
›
Čenta
2min
4min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
10.000 €
500 €/m²
20 m²
Zrenjanin
›
Tiganjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
761 €/m²
46 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Tiganjica
6min
25min
6min
43min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
983 €/m²
60 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.500 €
983 €/m²
30 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
833 €/m²
180 m²
4zida
150.000 €
1.923 €/m²
78 m²
4zida
120.000 €
255 €/m²
470 m²
Zrenjanin
›
Tomaševac
4min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
502 €/m²
478 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
832 €/m²
95 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 46