Pronađeno
915
4zida
650 €
5 €/m²
0.51 soba
·
135 m²
Zrenjanin
›
Centar
6min
3min
3min
10min
Pogledaj na:
4zida
stefanovnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
9 €/m²
125 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
4min
1min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
50 m²
4zida
1.000 €
7 €/m²
150 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
2min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
3.000 €/m²
15 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
870 €/m²
230 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700.000 €
2.077 €/m²
337 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
797.000 €
2.657 €/m²
300 m²
Zrenjanin
4min
4min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
1.408 €/m²
284 m²
4zida
45.000 €
900 €/m²
50 m²
Zrenjanin
›
Babatovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900.000 €
863 €/m²
1043 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
370 €/m²
540 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
243 €/m²
329 m²
Zrenjanin
›
Stajićevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.000 €/m²
80 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.020 €/m²
147 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
800 €/m²
75 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
267 €/m²
1500 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
823 €/m²
158 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
825 €/m²
200 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
417 €/m²
672 m²
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 46