Pronađeno
915
oglasa
Sačuvaj pretragu
395
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
395 €/m²
220 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
529
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.900 €
529 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Zrenjanin
›
Perlez
9min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
282
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
282 €/m²
6 soba
·
149 m²
Zrenjanin
›
Aradac
4min
17min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
1.159 €/m²
6 soba
·
220 m²
Zrenjanin
5min
10min
9min
16min
Pogledaj oglas →
579
/
699
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
579 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Zrenjanin
›
Putnikovo
4min
5min
1min
27min
Pogledaj oglas →
462
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.500 €
462 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
4min
1min
7min
32min
Pogledaj oglas →
783
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
783 €/m²
Jednosoban
·
230 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
5min
4min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
44 €/m²
Četvorosoban
·
608 m²
Zrenjanin
›
Perlez
11min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
321.000 €
1.063 €/m²
Petosoban
·
302 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
8min
8min
14min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
219.000 €
1.991 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
932
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
932 €/m²
6 soba
·
161 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
6min
4min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
321.000 €
1.063 €/m²
Jednosoban
·
302 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
4min
2min
2min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
1.000 €/m²
6 soba
·
400 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
1min
1min
13min
Pogledaj oglas →
388
/
472
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
388 €/m²
Trosoban
·
129 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
6min
13min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
7 €/m²
0.51 soba
·
90 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj na:
4zida
stefanovnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
10 €/m²
30 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
4min
1min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
6 €/m²
100 m²
Zrenjanin
5min
3min
2min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
5 €/m²
68 m²
Zrenjanin
5min
3min
2min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
80 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Nova kolonija
7min
4min
6min
36min
4zida
350 €
8 €/m²
42 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 46