Pronađeno
915
oglasa
Sačuvaj pretragu
424
/
534
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
424 €/m²
66 m²
Zrenjanin
›
Lazarevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
498 €/m²
Petosoban
·
301 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.028 €/m²
Četvorosoban
·
214 m²
Zrenjanin
›
Centar
5min
3min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
495 €/m²
Četvorosoban
·
202 m²
Zrenjanin
›
Žitni Trg
Pogledaj oglas →
400
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
400 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
6min
2min
1min
32min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.227 €/m²
163 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
6min
1min
2min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
321.000 €
1.366 €/m²
6 soba
·
235 m²
Zrenjanin
7min
5min
4min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
706 €/m²
Jednosoban
·
51 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Stajićevo
Pogledaj oglas →
1.5k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.481 €/m²
Trosoban
·
108 m²
·
4. sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
575 €/m²
Trosoban
·
200 m²
Zrenjanin
5min
4min
3min
8min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
239.000 €
3.677 €/m²
Petosoban
·
65 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
9min
1min
6min
35min
Pogledaj oglas →
528
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
528 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.600 €
497 €/m²
Trosoban
·
281 m²
Zrenjanin
8min
4min
5min
25min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.086 €/m²
175 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
6min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
625
/
797
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
625 €/m²
8 soba
·
240 m²
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
800 €/m²
Petosoban
·
350 m²
Zrenjanin
4min
1min
2min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.500 €
118 €/m²
Dvosoban
·
1100 m²
Zrenjanin
7min
5min
4min
14min
Pogledaj oglas →
1k
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
1.036 €/m²
Trosoban
·
84 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
Pogledaj oglas →
241
/
605
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
241 €/m²
Trosoban
·
145 m²
Zrenjanin
›
Čenta
Pogledaj oglas →
513
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
513 €/m²
Trosoban
·
117 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 46