Pronađeno
915
oglasa
Sačuvaj pretragu
478
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
478 €/m²
90 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
6min
3min
36min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
168 €/m²
232 m²
Zrenjanin
›
Jankov Most
18min
Pogledaj oglas →
663
/
472
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
663 €/m²
83 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
Pogledaj oglas →
332
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.500 €
332 €/m²
107 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
376
/
452
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
376 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Zrenjanin
›
Klek
Pogledaj oglas →
653
/
887
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
653 €/m²
Četvorosoban
·
176 m²
Zrenjanin
›
Šumica
3min
4min
5min
7min
Pogledaj oglas →
227
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
227 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
11min
11min
Pogledaj oglas →
634
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
634 €/m²
Trosoban
·
134 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
6min
8min
9min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
580 €/m²
6 soba
·
379 m²
Zrenjanin
›
Ečka
Pogledaj oglas →
1.5k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.471 €/m²
170 m²
Zrenjanin
›
Centar
2min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
472
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.103 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Mužlja
9min
3min
1min
35min
Pogledaj oglas →
417
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
417 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
308 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Zrenjanin
›
Knićanin
5min
6min
Pogledaj oglas →
409
/
605
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
409 €/m²
Petosoban
·
110 m²
Zrenjanin
›
Čenta
Pogledaj oglas →
489
/
500
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
489 €/m²
Trosoban
·
133 m²
Zrenjanin
›
Duvanika
4min
1min
3min
25min
Pogledaj oglas →
253
/
466
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
253 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Zrenjanin
›
Melenci
6min
8min
Pogledaj oglas →
200
/
466
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
200 €/m²
Trosoban
·
145 m²
Zrenjanin
›
Melenci
4min
10min
Pogledaj oglas →
887
/
887
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
887 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
Zrenjanin
›
Šumica
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
692
/
699
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
692 €/m²
224 m²
Zrenjanin
›
Putnikovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
728 €/m²
206 m²
Zrenjanin
›
Brigadira Ristića
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 46