Pronađeno
915
oglasa
Sačuvaj pretragu
413
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
413 €/m²
240 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
442
/
472
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
442 €/m²
Petosoban
·
129 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
2min
3min
1min
36min
Pogledaj oglas →
694
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
694 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Zrenjanin
›
Dolja
5min
7min
7min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
250 €/m²
10 soba
·
320 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
636
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
636 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Zrenjanin
›
Centar
4zida
16.300 €
84 €/m²
Trosoban
·
193 m²
Zrenjanin
›
Jankov Most
Pogledaj oglas →
473
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
473 €/m²
275 m²
Zrenjanin
›
Elemir
10min
6min
Pogledaj oglas →
938
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
938 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
500
/
645
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
500 €/m²
250 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
476
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
476 €/m²
42 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
417
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
417 €/m²
84 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
872
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
872 €/m²
Četvorosoban
·
172 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
merkatonekretnine.rs
369
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
369 €/m²
187 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
4min
3min
3min
16min
Pogledaj oglas →
593
/
645
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
593 €/m²
236 m²
Zrenjanin
›
Berbersko
5min
7min
3min
27min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.400 €/m²
50 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
1.2k
/
887
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
1.205 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Šumica
Pogledaj oglas →
294
/
345
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
294 €/m²
119 m²
Zrenjanin
›
Botoš
3min
5min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
1.063 €/m²
6 soba
·
240 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.3k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
64 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
8min
3min
40min
Pogledaj oglas →
351
/
466
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
351 €/m²
114 m²
Zrenjanin
›
Melenci
5min
2min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 46