Pronađeno
915
4zida
179.000 €
459 €/m²
10 soba
·
390 m²
·
4. sprat
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj na:
4zida
merkatonekretnine.rs
510
/
340
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
510 €/m²
Trosoban
·
98 m²
Zrenjanin
›
Lukićevo
12min
5min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
297.000 €
743 €/m²
8 soba
·
400 m²
Zrenjanin
3min
5min
3min
17min
Pogledaj oglas →
619
/
345
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
619 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
Zrenjanin
›
Botoš
Pogledaj oglas →
155
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
17.000 €
155 €/m²
110 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
800
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
800 €/m²
35 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
115
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.000 €
115 €/m²
200 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
347
/
472
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
347 €/m²
6 soba
·
150 m²
Zrenjanin
›
Mužlja
5min
10min
10min
36min
Pogledaj oglas →
1k
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.045 €/m²
110 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
1.4k
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.447 €/m²
76 m²
·
3/9 sprat
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
2min
5min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
488 €/m²
400 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
457
/
340
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
457 €/m²
208 m²
Zrenjanin
›
Lukićevo
Pogledaj oglas →
839
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
839 €/m²
143 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
6min
3min
38min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
250 €/m²
420 m²
·
2/2 sprat
Zrenjanin
›
Gradnulica
2min
2min
2min
22min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
797
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.071 €/m²
Trosoban
·
126 m²
Zrenjanin
›
4. Juli
4min
2min
2min
11min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
1.765 €/m²
204 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
781
/
550
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
781 €/m²
192 m²
Zrenjanin
›
Ečka
4min
11min
8min
Pogledaj oglas →
533
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
533 €/m²
8 soba
·
300 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
733
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
733 €/m²
300 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.167 €/m²
120 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 13 od 46