Pronađeno
915
oglasa
Sačuvaj pretragu
357
/
645
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
357 €/m²
7 soba
·
280 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
6min
12min
7min
16min
Pogledaj oglas →
350
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
350 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
889
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
889 €/m²
Petosoban
·
225 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
2min
5min
7min
20min
Pogledaj oglas →
317
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
317 €/m²
Trosoban
·
268 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
6min
7min
7min
34min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
1.178 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
6min
2min
39min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
363 €/m²
102 m²
Zrenjanin
4min
4min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
681 €/m²
Petosoban
·
216 m²
Zrenjanin
Pogledaj oglas →
324
/
645
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
324 €/m²
Petosoban
·
272 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
4min
2min
2min
22min
Pogledaj oglas →
750
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
750 €/m²
7 soba
·
252 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
5min
5min
14min
Pogledaj oglas →
844
/
797
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
844 €/m²
224 m²
Zrenjanin
›
4. Juli
4min
2min
3min
14min
Pogledaj oglas →
212
/
452
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
212 €/m²
283 m²
Zrenjanin
›
Klek
5min
1min
3min
Pogledaj oglas →
504
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
504 €/m²
Petosoban
·
236 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
500 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Zrenjanin
›
Stajićevo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.069 €/m²
Dvosoban
·
131 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
5min
4min
2min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
321.000 €
723 €/m²
Trosoban
·
444 m²
Zrenjanin
›
Centar
7min
5min
4min
14min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
625
/
452
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
625 €/m²
96 m²
Zrenjanin
›
Klek
5min
1min
2min
Pogledaj oglas →
250
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
250 €/m²
200 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
399 €/m²
Petosoban
·
351 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
6min
7min
4min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
805 €/m²
7 soba
·
348 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.2k
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.212 €/m²
165 m²
Zrenjanin
›
Dolja
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 46