Pronađeno
915
oglasa
Sačuvaj pretragu
800
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
800 €/m²
Trosoban
·
175 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.184 €/m²
76 m²
·
1/9 sprat
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
486
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
486 €/m²
Petosoban
·
288 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
945
/
797
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
945 €/m²
7 soba
·
200 m²
Zrenjanin
›
4. Juli
Pogledaj oglas →
1.3k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.000 €
1.285 €/m²
7 soba
·
214 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
328 €/m²
Petosoban
·
122 m²
Zrenjanin
›
Mihajlovo
15min
Pogledaj oglas →
673
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
673 €/m²
Trosoban
·
162 m²
Zrenjanin
›
Dolja
4min
7min
7min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
183 €/m²
7 soba
·
438 m²
Zrenjanin
›
Perlez
5min
6min
Pogledaj oglas →
618
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.800 €
618 €/m²
100 m²
Zrenjanin
›
Perlez
5min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
250 €/m²
Četvorosoban
·
400 m²
Zrenjanin
›
Ečka
5min
11min
8min
Pogledaj oglas →
585
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
585 €/m²
Trosoban
·
106 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
1min
3min
6min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
466
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
2.143 €/m²
7 m²
Zrenjanin
›
Melenci
4min
2min
Pogledaj oglas →
491
/
536
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
491 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
Zrenjanin
›
Mičkei
6min
4min
6min
28min
Pogledaj oglas →
667
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
667 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
786
/
645
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
786 €/m²
70 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
761
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
761 €/m²
117 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
180
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
180 €/m²
Petosoban
·
139 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
393
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
393 €/m²
Jednosoban
·
56 m²
Zrenjanin
›
Perlez
9min
48min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
1.091 €/m²
6 soba
·
220 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
776
/
536
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
776 €/m²
Petosoban
·
76 m²
Zrenjanin
›
Mičkei
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 46