Pronađeno
915
oglasa
Sačuvaj pretragu
400
/
445
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
400 €/m²
95 m²
Zrenjanin
›
Elemir
10min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
126 €/m²
Trosoban
·
159 m²
Zrenjanin
›
Belo Blato
Pogledaj oglas →
490
/
770
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
490 €/m²
Četvorosoban
·
153 m²
Zrenjanin
›
Mala Amerika
2min
5min
3min
19min
Pogledaj oglas →
300
/
550
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
300 €/m²
Trosoban
·
200 m²
Zrenjanin
›
Ečka
10min
11min
8min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
1.817 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Dolja
4min
7min
7min
23min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
507
/
307
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
507 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Zrenjanin
›
Banatski Despotovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
3.800 €/m²
Petosoban
·
25 m²
Zrenjanin
›
Ečka
5min
11min
8min
4zida
125.000 €
425 €/m²
6 soba
·
294 m²
Zrenjanin
›
Mužljanska Kolonija
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
1.200 €/m²
6 soba
·
200 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
5min
16min
17min
39min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
529
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.000 €
1.211 €/m²
19 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
750 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Zrenjanin
4min
6min
4min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
516 €/m²
Četvorosoban
·
310 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
6min
9min
38min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
285.000 €
1.178 €/m²
6 soba
·
242 m²
Zrenjanin
›
Centar
5min
3min
4min
5min
Pogledaj oglas →
355
/
466
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
355 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
Zrenjanin
›
Melenci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
858 €/m²
Petosoban
·
134 m²
Zrenjanin
›
Karađorđev Trg
4min
7min
5min
10min
Pogledaj oglas →
909
/
667
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
909 €/m²
Petosoban
·
88 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
4min
4min
3min
13min
Pogledaj oglas →
402
/
466
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
402 €/m²
92 m²
Zrenjanin
›
Melenci
4min
2min
Pogledaj oglas →
811
/
645
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
811 €/m²
148 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
367 €/m²
98 m²
Zrenjanin
4min
4min
3min
13min
Pogledaj oglas →
778
/
814
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
778 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Zrenjanin
›
Dolja
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 46