Pronađeno
57
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.667 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
4min
1min
18min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
5 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
3 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
Prizemlje
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
Prizemlje
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.000 €
1.264 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
762
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
762 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
4min
1min
18min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
5 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
4zida
300 €
5 €/m²
55 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
5min
3min
16min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
1.632 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
7min
3min
2min
17min
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
Prizemlje
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
1.263 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/4 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
4min
2min
15min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
5 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3