Pronađeno
57
4zida
100.000 €
1.053 €/m²
95 m²
4zida
92.000 €
1.314 €/m²
70 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
6 €/m²
74 m²
·
2/2 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
50 m²
·
4/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
1.351 €/m²
Trosoban
·
111 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.700 €
1.350 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
4min
1min
19min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
1.676 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
6min
3min
19min
25min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.716 €/m²
Trosoban
·
102 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
2min
2min
19min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.533 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
3min
1min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.618 €/m²
Trosoban
·
102 m²
·
1/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.316 €/m²
Jednosoban
·
57 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
6min
2min
19min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.814 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.694 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.679 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3. sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
6min
1min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
1.281 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
3min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
1.115 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
4. sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.346 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/4 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
3min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
1.647 €/m²
Trosoban
·
102 m²
·
1/3 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
4min
1min
19min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.320 €
1.170 €/m²
Dvosoban
·
96 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
5min
1min
2min
15min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
1.597 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
3/5 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
4min
3min
3min
20min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3