Pronađeno
201
4zida
60.000 €
1.429 €/m²
42 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
2min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
197 €/m²
330 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
4min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.818 €/m²
99 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
1min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.700 €
1.310 €/m²
41 m²
4zida
50.000 €
909 €/m²
55 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
5 €/m²
480 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
8 €/m²
240 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
8 €/m²
120 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
35 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
2
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
2 €/m²
220 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
4 €/m²
600 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
8 €/m²
400 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
11
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
11 €/m²
150 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
11 €/m²
33 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
13
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
13 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
13min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
31.000 €
1.000 €/m²
31 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230 €
8 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
523 €/m²
Trosoban
·
373 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
4.875 €/m²
Petosoban
·
40 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
938
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
938 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 11