Pronađeno
201
4zida
685.000 €
1.006 €/m²
681 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
832 €/m²
95 m²
4zida
633.000 €
452 €/m²
1400 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.500 €
1.188 €/m²
24 m²
·
1/2 sprat
Zrenjanin
›
Centar
4zida
52.000 €
1.444 €/m²
36 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
4min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
1.000 €/m²
19 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
6min
5min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
1.191 €/m²
115 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
5min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
1.476 €/m²
84 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
4min
2min
7min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.000 €
820 €/m²
206 m²
Zrenjanin
›
Centar
6min
5min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
1.100 €/m²
30 m²
·
1/1 sprat
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.560 €
1.594 €/m²
107 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.360 €
1.607 €/m²
78 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
3.061 €/m²
49 m²
4zida
685.000 €
1.000 €/m²
685 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500.000 €
833 €/m²
600 m²
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
1.146 €/m²
41 m²
4zida
22.000 €
1.222 €/m²
18 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
790 €/m²
62 m²
4zida
866.000 €
353 €/m²
2454 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
639 €/m²
548 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Centar
2min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 11