Pronađeno
201
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Jednosoban
·
51 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
189 €
6 €/m²
33 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
896
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
896 €/m²
Trosoban
·
115 m²
·
1/5 sprat
Zrenjanin
›
Centar
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.083 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Centar
4min
3min
3min
10min
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
5 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
5/6 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.833 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160 €
4 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/4 sprat
Zrenjanin
›
Centar
5min
4min
4min
20min
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
8 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/5 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180.000 €
643 €/m²
280 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800.380 €
1.285 €/m²
623 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
566.000 €
786 €/m²
10 soba
·
720 m²
·
1/2 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
4 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.776 €
1.617 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
Prizemlje
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
4 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
Suteren
Zrenjanin
›
Centar
5min
5min
2min
13min
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/2 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.400 €
1.200 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
2/2 sprat
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
2/2 sprat
Zrenjanin
›
Centar
5min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Zrenjanin
›
Centar
5min
2min
3min
19min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 11