Pronađeno
90
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.200 €
1.800 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
2/6 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
1.063 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
7/12 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
10 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
3/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
4/13 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
960
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
240.000 €
960 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
485
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
485 €/m²
Jednosoban
·
66 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
9 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
4/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.510 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
3/3 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 5