Pronađeno
90
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.702 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
6min
3min
38min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.200 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
6min
3min
36min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.000 €
1.778 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
7min
3min
2min
26min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
1.789 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
6min
7min
2min
39min
Pogledaj oglas →
962
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
962 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
3min
3min
1min
20min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
1.143 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.608 €
1.434 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
1/4 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.216 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
5/13 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
5min
3min
44min
Pogledaj oglas →
1k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
1.028 €/m²
Četvorosoban
·
145 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
3min
1min
31min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
5/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
7min
4min
3min
28min
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
4/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
7min
4min
2min
27min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
4/4 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
7min
3min
5min
25min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
10 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
1min
1min
29min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
5 €/m²
Trosoban
·
120 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
3/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Jednosoban
·
57 m²
·
9/9 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
6min
3min
38min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/5 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
2.333 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2. sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.800 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/7 sprat
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 5