Pronađeno
90
oglasa
Sačuvaj pretragu
583
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
583 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
660
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
660 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
6min
5min
33min
Pogledaj oglas →
3.8k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
3.846 €/m²
6 soba
·
65 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
714
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
714 €/m²
175 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
1min
1min
29min
Pogledaj oglas →
671
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
671 €/m²
82 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.5k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
1.504 €/m²
9 soba
·
143 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
972
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
972 €/m²
144 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
880
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
880 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
3min
6min
36min
Pogledaj oglas →
2k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.000 €/m²
80 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
6min
5min
43min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
2.083 €/m²
108 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.4k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.429 €/m²
63 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
359
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
359 €/m²
167 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.1k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.100 €/m²
7 soba
·
200 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
5min
9min
4min
44min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
516 €/m²
Četvorosoban
·
310 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
6min
9min
38min
Pogledaj oglas →
486
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
486 €/m²
Petosoban
·
288 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
1.2k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
1.178 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
4min
6min
2min
39min
Pogledaj oglas →
504
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
504 €/m²
Petosoban
·
236 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
399 €/m²
Petosoban
·
351 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
6min
7min
4min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
805 €/m²
7 soba
·
348 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
488 €/m²
400 m²
Zrenjanin
›
Bagljaš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 5