Pronađeno
915
halooglasi
1.500.000 €
1.025 €/m²
1463 m²
Zrenjanin
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
30.000 €
138 €/m²
217 m²
Zrenjanin
›
Elemir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
400 €/m²
450 m²
Zrenjanin
›
Čenta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300.000 €
163 €/m²
8000 m²
Zrenjanin
›
Perlez
Pogledaj oglas →
3
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
3 €/m²
Trosoban
·
106 m²
Zrenjanin
›
Zeleno Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.000 €
1.699 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
2/3 sprat
Zrenjanin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
1.600 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
2/4 sprat
Zrenjanin
›
4. juli
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
76.000 €
1.333 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/4 sprat
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
2 €/m²
82.56 m²
Zrenjanin
›
Žitni trg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
10 €/m²
120 m²
Zrenjanin
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
6.160 €
6 €/m²
1100 m²
·
1. sprat
Zrenjanin
›
Dolja
Pogledaj oglas →
693
/
728
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
693 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
Zrenjanin
›
Centar
4min
1min
6min
15min
Pogledaj oglas →
746
/
472
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
746 €/m²
Trosoban
·
67 m²
4zida
80.000 €
219 €/m²
365 m²
Zrenjanin
›
Elemir
4min
6min
Pogledaj oglas →
260
/
451
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
260 €/m²
250 m²
Zrenjanin
›
Aradac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
289 €/m²
190 m²
Zrenjanin
›
Mihajlovo
14min
Pogledaj oglas →
767
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
767 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Zrenjanin
›
Lesnina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
162 €/m²
216 m²
Zrenjanin
›
Orlovat
3min
3min
Pogledaj oglas →
496
/
645
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
496 €/m²
Petosoban
·
242 m²
Zrenjanin
›
Gradnulica
4zida
120.000 €
408 €/m²
6 soba
·
294 m²
Zrenjanin
›
Nova kolonija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 46