Pronađeno
952
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
atasenekretnine.rs
120.000 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
Prizemlje
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
3.100 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Zlatibor
›
Rujno
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
metropolitanbg.rs
140.000 €
2.917 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
4zida
155.000 €
1.292 €/m²
6 soba
·
120 m²
Zlatibor
›
Potoci
Pogledaj oglas →
3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
openhouse.rs
157.000 €
3.019 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
5/6 sprat
Zlatibor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
160.000 €
1.231 €/m²
Trosoban
·
130 m²
·
Prizemlje
Zlatibor
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
200.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
100 m²
locusnekretnine.com
355.000 €
980 €/m²
362.2 m²
Zlatibor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
400.000 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
160 m²
·
5/9 sprat
Zlatibor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850.000 €
2.374 €/m²
358 m²
baknekretnine.rs
884.255 €
272 €/m²
3245 m²
·
Prizemlje
Zlatibor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
763 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Zlatibor
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 48 od 48