Pronađeno
10
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
103.600 €
2.800 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1/1 sprat
Zlatibor
›
25. maj
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.000 €
2.228 €/m²
Trosoban
·
49.37 m²
·
1/6 sprat
Zlatibor
›
25. maj
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
2.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.000 €
2.306 €/m²
Jednoiposoban
·
33.82 m²
·
3/6 sprat
Zlatibor
›
25. maj
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
43.000 €
1.387 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
2/2 sprat
Zlatibor
›
25. maj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
225.000 €
1.000 €/m²
Petosoban
·
225 m²
Zlatibor
›
25. maj
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.499 €
1.632 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
5/6 sprat
Zlatibor
›
25. maj
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.799 €
1.636 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
6/6 sprat
Zlatibor
›
25. maj
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
2.188 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
3/6 sprat
Zlatibor
›
25. Maj
6min
6min
15min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.700 €
1.700 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
8/8 sprat
Zlatibor
›
25. maj
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.400 €
1.600 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
6/6 sprat
Zlatibor
›
25. maj