Pronađeno
30
4zida
39.000 €
317 €/m²
123 m²
Žitište
›
Banatsko Karađorđevo
6min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
236 €/m²
890 m²
Žitište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
574 €/m²
Četvorosoban
·
244 m²
Žitište
›
Širi centar
3min
2min
5min
4zida
45.000 €
484 €/m²
Dvosoban
·
93 m²
Žitište
4min
6min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
7.500 €
88 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Žitište
›
Srpski Itebej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
18.000 €
286 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
Žitište
›
Torda
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
29.000 €
240 €/m²
Trosoban
·
121 m²
Žitište
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
952 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
Suteren
Žitište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
5 €/m²
277 m²
·
Suteren
Žitište
5min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
400 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Žitište
›
Banatsko Karađorđevo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2