Pronađeno
65
4zida
31.000 €
620 €/m²
Četvorosoban
·
50 m²
Zaječar
›
Pazarište
4min
10min
46min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
918 €/m²
6 soba
·
97 m²
Zaječar
5min
12min
47min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
24.900 €
402 €/m²
Petosoban
·
62 m²
Zaječar
5min
3min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
1.773 €/m²
10 soba
·
66 m²
Zaječar
›
Grad Zaječar
5min
5min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
597 €/m²
419 m²
Zaječar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
1.667 €/m²
18 m²
Zaječar
›
Centar
5min
3min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.800 €
990 €/m²
121 m²
4zida
89.000 €
549 €/m²
162 m²
4zida
44.000 €
1.128 €/m²
39 m²
4zida
1.200.000 €
465 €/m²
2580 m²
Zaječar
›
Centar
3min
2min
26min
4zida
520 €
2 €/m²
Četvorosoban
·
228 m²
Zaječar
›
Centar
halooglasi
140.000 €
519 €/m²
Petosoban
·
270 m²
Zaječar
›
Kotlujevac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
803 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
Zaječar
6min
2min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
685 €/m²
Dvoiposoban
·
127 m²
Zaječar
4min
5min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
1.333 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
Zaječar
7min
2min
21min
Pogledaj oglas →
947
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
947 €/m²
7 soba
·
264 m²
Zaječar
›
Centar
6min
1min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.289 €/m²
Dvosoban
·
76 m²
Zaječar
›
Popova Plaža
3min
5min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.508 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
3/3 sprat
Zaječar
›
Popova Plaža
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.304 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
Zaječar
2min
2min
25min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.800 €
1.024 €/m²
Trosoban
·
156 m²
Zaječar
›
Centar
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4