Pronađeno
59
oglasa
Sačuvaj pretragu
556
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
556 €/m²
Petosoban
·
90 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
2 €/m²
300 m²
Žabalj
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
4 €/m²
250 m²
Žabalj
5min
35min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
5 €/m²
130 m²
·
Suteren
Žabalj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
12.000 €
13 €/m²
900 m²
Žabalj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
9 €/m²
170 m²
·
Suteren
Žabalj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.100 €
1.094 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
3. sprat
Žabalj
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.200 €
601 €/m²
Petosoban
·
240 m²
Žabalj
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
102.000 €
234 €/m²
Petosoban
·
435 m²
Žabalj
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
474
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
474 €/m²
Četvorosoban
·
137 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
309.000 €
936 €/m²
Petosoban
·
330 m²
Žabalj
›
Centar
Pogledaj oglas →
725
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.350 €
725 €/m²
Petosoban
·
206 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj oglas →
1.1k
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.600 €
1.139 €/m²
Četvorosoban
·
199 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
858
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
858 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Žabalj
›
Centar
Pogledaj oglas →
657
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
657 €/m²
Petosoban
·
235 m²
Žabalj
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.216 €/m²
Petosoban
·
111 m²
Žabalj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
435 €/m²
Četvorosoban
·
207 m²
Žabalj
›
Gospođinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
·
1/2 sprat
Žabalj
3min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
26 €/m²
5774 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3