Pronađeno
59
oglasa
Sačuvaj pretragu
967
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
967 €/m²
8 soba
·
90 m²
Žabalj
›
Čurug
4min
12min
Pogledaj oglas →
450
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.930 €
450 €/m²
Trosoban
·
71 m²
Žabalj
›
Čurug
4min
5min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
802
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
802 €/m²
Trosoban
·
106 m²
Žabalj
›
Čurug
13min
14min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.000 €
1.354 €/m²
Četvorosoban
·
147 m²
Žabalj
›
Centar
4zida
87.550 €
644 €/m²
Petosoban
·
136 m²
Žabalj
›
Gospođinci
Pogledaj oglas →
658
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.500 €
658 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
520 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Žabalj
›
Gospođinci
3min
4min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
773 €/m²
8 soba
·
160 m²
Žabalj
Pogledaj oglas →
3.7k
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
560.000 €
3.733 €/m²
Troiposoban
·
150 m²
·
Suteren
Žabalj
›
Čurug
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.034 €/m²
Trosoban
·
145 m²
Žabalj
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
211
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.200 €
211 €/m²
Četvorosoban
·
195 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.688 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Žabalj
›
Centar
4zida
28.000 €
636 €/m²
44 m²
Žabalj
Pogledaj oglas →
596
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
596 €/m²
Trosoban
·
260 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
813 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Žabalj
›
Širi centar
4min
10min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
891
/
929
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.310 €
891 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Žabalj
›
Čurug
4min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
886 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Žabalj
Pogledaj oglas →
1.1k
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.080 €/m²
Trosoban
·
125 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
682 €/m²
6 soba
·
173 m²
Žabalj
10min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
573 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
Žabalj
›
Širi centar
5min
7min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 2 od 3