Pronađeno
9
oglasa
Sačuvaj pretragu
929
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
929 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
884
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.650 €
884 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
600
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
600 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
211
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.200 €
211 €/m²
Četvorosoban
·
195 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
596
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
596 €/m²
Trosoban
·
260 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.080 €/m²
Trosoban
·
125 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
556
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
556 €/m²
Petosoban
·
90 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
884
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.600 €
1.139 €/m²
Četvorosoban
·
199 m²
Žabalj
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
26 €/m²
5774 m²
Žabalj
›
Đurđevo