Pronađeno
1.276
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.936 €
2.200 €/m²
Jednosoban
·
30.88 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
64.800 €
1.801 €/m²
Dvosoban
·
35.98 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
296.000 €
1.772 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.500 €
1.588 €/m²
Jednosoban
·
32.44 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.600 €
2.400 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
›
Jezero
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.987 €
2.436 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
3/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.089 €
2.450 €/m²
Jednosoban
·
34.73 m²
·
1/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
76.318 €
2.450 €/m²
Jednosoban
·
31.15 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.509 €
2.450 €/m²
Jednosoban
·
46.33 m²
·
4/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.750 €
2.500 €/m²
Garsonjera
·
21.1 m²
·
4/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
2.118 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Jezero
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.000 €
2.563 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
2.500 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.900 €
2.255 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
4/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
13 €/m²
54 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
868
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.404 €/m²
Trosoban
·
57 m²
Vrnjačka Banja
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
2.065 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
859 €/m²
192 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
775.000 €
2.214 €/m²
6 soba
·
350 m²
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
854
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
854 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 64