Pronađeno
1.276
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
2.400 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.800 €
1.698 €/m²
Jednosoban
·
29.92 m²
·
5/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.000 €
1.986 €/m²
Dvoiposoban
·
73 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
1.901 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/2 sprat
Vrnjačka Banja
›
Dubrava
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
1.818 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
2/2 sprat
Vrnjačka Banja
›
Dubrava
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
64.787 €
1.705 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
64.500 €
1.843 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.500 €
1.472 €/m²
Dvosoban
·
88 m²
·
2/2 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
46.000 €
1.586 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
1.525 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
59.088 €
1.600 €/m²
Jednosoban
·
36.93 m²
·
2/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
66.896 €
1.600 €/m²
Jednosoban
·
41.81 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
66.497 €
1.450 €/m²
Dvosoban
·
45.86 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
34.496 €
1.450 €/m²
Garsonjera
·
23.79 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
103.400 €
2.200 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
2.024 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
83.225 €
2.500 €/m²
Garsonjera
·
33.29 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Čajkino brdo
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
104.832 €
2.600 €/m²
Jednosoban
·
40.32 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
114.100 €
2.500 €/m²
Jednosoban
·
45.64 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.360 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
33.68 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 64