Pronađeno
1.271
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
74.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.000 €
2.216 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.016 €
2.150 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Jezero
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.938 €
2.100 €/m²
Jednosoban
·
33.78 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Jezero
Pogledaj oglas →
329
/
944
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
329 €/m²
Jednoiposoban
·
76 m²
Vrnjačka Banja
›
Gračac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120 €
4 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
2/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.900 €
1.594 €/m²
Trosoban
·
84 m²
Vrnjačka Banja
›
Lipova
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.200 €
1.450 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Piskavac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.200 €
1.728 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/5 sprat
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.500 €
2.500 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220 €
7 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.500 €
1.650 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
32 €/m²
62 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
58.004 €
1.706 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
1.957 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
1/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
425.000 €
1.250 €/m²
6 soba
·
340 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.800 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
5min
5min
7min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.030 €
1.823 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
4min
5min
14min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 53 od 64