Pronađeno
1.271
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
44.256 €
1.600 €/m²
Garsonjera
·
27.66 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.395 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
2/2 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
1.698 €/m²
Trosoban
·
58.88 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.000 €
2.352 €/m²
Jednosoban
·
34.86 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
64.200 €
1.450 €/m²
Jednoiposoban
·
44.27 m²
·
6/6 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.1k
/
942
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.900 €
1.052 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
Vrnjačka Banja
›
Ruđinci
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
8 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
1.944 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
1.930 €/m²
Jednoiposoban
·
57 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.177 €
1.450 €/m²
Garsonjera
·
24.26 m²
·
1/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.000 €
2.000 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.016 €
2.100 €/m²
Dvosoban
·
40.96 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Jezero
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.051 €
1.900 €/m²
Dvosoban
·
35.29 m²
·
1/6 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
2.514 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
1.831 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.500 €
1.890 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
5min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.938 €
2.150 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
4min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
1.095 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
2.000 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.214 €
1.450 €/m²
Jednosoban
·
36.01 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 52 od 64