Pronađeno
1.271
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.319 €/m²
Troiposoban
·
91 m²
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
66.572 €
2.007 €/m²
Dvosoban
·
33.17 m²
·
2/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
63.000 €
1.398 €/m²
Jednosoban
·
45.08 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.500 €
1.350 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Goč
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850.000 €
1.410 €/m²
Petosoban
·
603 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
941
/
942
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.850 €
941 €/m²
Trosoban
·
104 m²
Vrnjačka Banja
›
Ruđinci
Pogledaj oglas →
398
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
398 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Vrnjačka Banja
›
Lipova
Pogledaj oglas →
647
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.000 €
647 €/m²
Trosoban
·
133 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
2.381 €/m²
Četvorosoban
·
63 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
1.392 €/m²
Trosoban
·
97 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
1.535 €/m²
Petosoban
·
127 m²
·
1/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
56.000 €
1.400 €/m²
Garsonjera
·
40 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.500 €
1.908 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Dubrava
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.650 €
2.223 €/m²
Dvosoban
·
35.83 m²
·
1/2 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.900 €
3.577 €/m²
Dvosoban
·
39.11 m²
·
2/6 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.000 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
Vrnjačka Banja
›
Goč
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
268 €/m²
Petosoban
·
354 m²
Vrnjačka Banja
›
Ruđinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
218.000 €
9.083 €/m²
Petosoban
·
24 m²
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
201.600 €
3.200 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
3/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
10k
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000.000 €
10.000 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 51 od 64