Pronađeno
1.276
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
103.500 €
2.300 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.500 €
2.627 €/m²
Dvosoban
·
31.4 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.600 €
2.600 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.806 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.000 €
1.872 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.513 €
1.700 €/m²
Jednosoban
·
40.89 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.576 €
2.200 €/m²
Jednosoban
·
37.08 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Jezero
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
56.000 €
1.402 €/m²
Garsonjera
·
39.95 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.500 €
1.421 €/m²
Jednosoban
·
47.5 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.994 €
1.800 €/m²
Jednosoban
·
38.33 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
2.750 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.430 €
1.595 €/m²
Dvosoban
·
31 m²
·
3. sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.826 €
2.200 €/m²
Jednosoban
·
35.83 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.500 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.900 €
2.100 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
2. sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
46.000 €
1.643 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2. sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
47.701 €
1.704 €/m²
Dvosoban
·
28 m²
Vrnjačka Banja
›
Slatina
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.990 €/m²
Jednosoban
·
32.66 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
46.562 €
1.550 €/m²
Jednosoban
·
30.04 m²
·
2/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
47.000 €
1.808 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
2/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 64