Pronađeno
1.271
4zida
63.786 €
1.876 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
4min
8min
15min
Pogledaj na:
4zida
nekretnineplaninvest.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.271 €
1.850 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
4min
8min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.750 €
1.860 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
3.492 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
3/4 sprat
Vrnjačka Banja
5min
3min
15min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.790 €
1.876 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
›
Lipova
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.270 €
1.850 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
›
Lipova
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.430 €
1.883 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Lipova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.750 €
1.550 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
5min
8min
18min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.692 €
1.813 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
4zida
250.000 €
1.880 €/m²
Trosoban
·
133 m²
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.705 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.484 €
1.871 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
4min
1min
11min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.500 €
1.698 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
5min
3min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.735 €/m²
Jednosoban
·
49 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
4min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
2.216 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
4min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
2.130 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
1/2 sprat
Vrnjačka Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.871 €
1.996 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
5min
2min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
1.744 €/m²
Garsonjera
·
39 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
4min
1min
11min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
3.333 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
3/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
5min
3min
15min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.500 €
1.910 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Dubrava
4min
6min
23min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 45 od 64