Pronađeno
1.276
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.000 €
1.356 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.000 €
1.943 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Dubrava
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
103.000 €
2.102 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.800 €
1.700 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Lipova
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.200 €
1.611 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
3/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
83.000 €
2.024 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
3/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
64.800 €
1.800 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.700 €
1.682 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Lipova
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.970 €
1.837 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
42.390 €
1.843 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
2.222 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
2.308 €/m²
Jednosoban
·
52 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.000 €
2.067 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.742 €
1.750 €/m²
Jednosoban
·
38.71 m²
·
2. sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
101.200 €
2.300 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
2/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.000 €
1.755 €/m²
Jednosoban
·
49 m²
Vrnjačka Banja
›
Jezero
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.000 €
2.130 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
1/2 sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
54.885 €
1.550 €/m²
Jednosoban
·
35.41 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.250 €
2.300 €/m²
Jednoiposoban
·
37.5 m²
·
Suteren
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.500 €
1.790 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 64