Pronađeno
1.276
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
942
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
3.125 €/m²
Petosoban
·
64 m²
Vrnjačka Banja
›
Ruđinci
Pogledaj oglas →
909
/
944
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
909 €/m²
Petosoban
·
187 m²
Vrnjačka Banja
›
Gračac
Pogledaj oglas →
694
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
694 €/m²
Dvosoban
·
108 m²
Vrnjačka Banja
›
Goč
Pogledaj oglas →
722
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
96.000 €
722 €/m²
Dvosoban
·
133 m²
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320.000 €
640 €/m²
Petosoban
·
500 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
525.000 €
1.694 €/m²
Petosoban
·
310 m²
Vrnjačka Banja
›
Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
265.000 €
1.656 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.250 €/m²
Petosoban
·
96 m²
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
600
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
600 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.000 €
780 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Vrnjačka Banja
›
Stanišinci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.000 €
1.587 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Vrnjačka Banja
›
Lipova
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Vrnjačka Banja
›
Goč
Pogledaj oglas →
1.2k
/
944
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Vrnjačka Banja
›
Gračac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
78 m²
Vrnjačka Banja
›
Stanišinci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
1.642 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
Vrnjačka Banja
›
Lipova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
705.000 €
2.074 €/m²
Četvorosoban
·
340 m²
Vrnjačka Banja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
1.529 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Vrnjačka Banja
›
Snežnik
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
48.600 €
1.512 €/m²
Jednosoban
·
32.14 m²
·
4/4 sprat
Vrnjačka Banja
›
Raj
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
83.000 €
2.306 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
3/5 sprat
Vrnjačka Banja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
53.000 €
1.920 €/m²
Jednosoban
·
27.6 m²
·
1/3 sprat
Vrnjačka Banja
›
Dubrava
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 24 od 64